One of the notable characters from Mama x Kano, Ayumi Narusawa is recognized for até o pescoço castanho hair and amarelo eyes.
|
☰ Links
|
|
| ID | 98548 |
|---|---|
| Nome | Ayumi Narusawa |
| Outros Nomes | 鳴沢 亜由美(なるさわ あゆみ) |
| Papel | Não Classificado |
| Primary Assignment | Mama x Kano |
| Tipo de Mídia | h-game |
| Dublado Por | Natsuka Hano, 波野夏花, はの なつか |
| Tags | |
| Personalidade | |
| Height | 163cm |
| Bust | 96cm |
| Waist | 56cm |
| Hip | 89cm |
| Blood Type | B |
| Birthday | March 25 |
| Sign | Aries ♈ |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Ayumi Narusawa
Perfil
Ayumi Narusawa is a character from Mama x Kano.
They have been indexed as Feminino Adulto with Amarelo eyes and Castanho hair that is Até o Pescoço length.
| Característica | Appears as | Oficial |
|---|---|---|
| Gênero | Feminino | |
| Cor do Olho | Amarelo | |
| Cor de Cabelo | Castanho | |
| Comprimento do Cabelo | Até o Pescoço | |
| Idade Aparente | Adulto | |
| Orelhas de Animais | Não |
Relações
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Imagens | Add
Comente
Kawaii or NOT?!
| Jacs45 joined |

Facebook 
Mama x Kano