|
☰ Links
|
|
| ID | 98549 |
|---|---|
| Nome | Ritsu Narusawa |
| Outros Nomes | 鳴沢 律(なるさわ りつ) |
| Papel | Não Classificado |
| Primary Assignment | Mama x Kano |
| Tipo de Mídia | h-game |
| Dublado Por | Kinako Yatsuhashi, 八ッ橋きなこ, やつはし きなこ |
| Tags | |
| Personalidade | |
| Height | 157cm |
| Bust | 94cm |
| Waist | 55cm |
| Hip | 88cm |
| Blood Type | B |
| Birthday | March 3 |
| Sign | Pisces ♓ |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Ritsu Narusawa
Perfil
Anime girl Ritsu Narusawa is a character from Mama x Kano.
They have been indexed as Feminino Adolescente with Amarelo eyes and Vermelho hair that is Até os Ombros length.
| Característica | Appears as | Oficial |
|---|---|---|
| Gênero | Feminino | |
| Cor do Olho | Amarelo | |
| Cor de Cabelo | Vermelho | |
| Comprimento do Cabelo | Até os Ombros | |
| Idade Aparente | Adolescente | |
| Orelhas de Animais | Não |
Relações
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Imagens | Add
Comente
Kawaii or NOT?!
SKyongmania faved One Piece The Movie: Mega Mecha Soldier of Karakuri Castle
|

Facebook 
Mama x Kano
SKyongmania faved