Yuu Nobara is a character from Kotonoha Maichiru Natsu no Koe featuring até o peito vermelho hair and vermelho eyes.
|
☰ Links
|
|
| ID | 98693 |
|---|---|
| Nome | Yuu Nobara |
| Outros Nomes | 野原 ゆう |
| Papel | Personagem Principal |
| Primary Assignment | Kotonoha Maichiru Natsu no Koe |
| Tipo de Mídia | h-game |
| Dublado Por | Eri Sendai, 仙台エリ, せんだい エリ |
| Tags | |
| Personalidade | |
| Birthday | September 22 |
| Sign | Virgo ♍ |
| Height | 156cm |
| Bust | 90cm |
| Waist | 54cm |
| Hip | 84cm |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Yuu Nobara
Perfil
Yuu Nobara is a character from Kotonoha Maichiru Natsu no Koe.
They have been indexed as Feminino Adolescente with Vermelho eyes and Vermelho hair that is Até o Peito length.
| Característica | Appears as | Oficial |
|---|---|---|
| Gênero | Feminino | |
| Cor do Olho | Vermelho | |
| Cor de Cabelo | Vermelho | |
| Comprimento do Cabelo | Até o Peito | |
| Idade Aparente | Adolescente | |
| Orelhas de Animais | Não |
Relações
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Imagens | Add
Comente
Kawaii or NOT?!
| Poskdjisaj joined |
| Kirino22 joined |

Facebook 
Kotonoha Maichiru Natsu no Koe