|
☰ Links
|
|
| ID | 98771 |
|---|---|
| Nome | Maha Diggsbaum Bancroft |
| Outros Nomes | マハ・D・バンクロフト |
| Papel | Personagem Principal |
| Primary Assignment | Rhapsodic Holiday |
| Tipo de Mídia | h-game |
| Dublado Por | Minori Ozawa, 小澤みのり, おざわ みのり |
| Tags | |
| Personalidade | |
| Height | 161cm |
| Bust | 88cm |
| Waist | 56cm |
| Hip | 84cm |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Maha Diggsbaum Bancroft
Perfil
Anime girl Maha Diggsbaum Bancroft is a character from Rhapsodic Holiday.
They have been indexed as Feminino Adolescente with Turquesa eyes and Loiro / Amarelo hair that is Quadril / Depois do Quadril length.
| Característica | Appears as | Oficial |
|---|---|---|
| Gênero | Feminino | |
| Cor do Olho | Turquesa | |
| Cor de Cabelo | Loiro / Amarelo | |
| Comprimento do Cabelo | Quadril / Depois do Quadril | |
| Idade Aparente | Adolescente | |
| Orelhas de Animais | Não |
Relações
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Imagens | Add
Comente
Kawaii or NOT?!
SK071 faved Ninja Scroll
|
SK071 rated Ninja Scroll ★★★★★
|
SilverWolfKing rated The Testament of Sister New Devil BURST ★★
|

Facebook 
Rhapsodic Holiday
SK071 faved
SilverWolfKing rated