Koharu Mizuno appears in Toki o Tsumugu Yakusoku as a personagem principal character with até o peito loiro / amarelo hair and rosa eyes.
|
☰ Links
|
|
| ID | 99129 |
|---|---|
| Nome | Koharu Mizuno |
| Outros Nomes | 水野 心春 |
| Papel | Personagem Principal |
| Primary Assignment | Toki o Tsumugu Yakusoku |
| Tipo de Mídia | h-game |
| Dublado Por | Nanako Inoue, 井ノ上 奈々, いのうえ ななこ |
| Tags | |
| Personalidade | |
| Birthday | August 31 |
| Sign | Virgo ♍ |
| Height | 153cm |
| Bust | 86cm |
| Waist | 58cm |
| Hip | 87cm |
| Blood Type | B |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Koharu Mizuno
Perfil
Koharu Mizuno is a character from Toki o Tsumugu Yakusoku.
They have been indexed as Feminino Adolescente with Rosa eyes and Loiro / Amarelo hair that is Até o Peito length.
| Característica | Appears as | Oficial |
|---|---|---|
| Gênero | Feminino | |
| Cor do Olho | Rosa | |
| Cor de Cabelo | Loiro / Amarelo | |
| Comprimento do Cabelo | Até o Peito | |
| Idade Aparente | Adolescente | |
| Orelhas de Animais | Não |
Relações
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Imagens | Add
Comente
Kawaii or NOT?!
| Hadeh joined |
| RagnaTB joined |
| Mohameda41imal joined |
1
15 
Facebook 
Toki o Tsumugu Yakusoku