Megumi Hoshioki is a não classificado character from Motto! Haramase! Honoo no Oppai Chou Ero ♥ Appli Gakuen! known for quadril / depois do quadril roxo hair and roxo eyes.
|
☰ Links
|
|
| ID | 99951 |
|---|---|
| Nome | Megumi Hoshioki |
| Outros Nomes | 星置 めぐみ |
| Papel | Não Classificado |
| Primary Assignment | Motto! Haramase! Honoo no Oppai Chou Ero ♥ Appli Gakuen! |
| Tipo de Mídia | h-game |
| Dublado Por | Nene Tsukimori, 月森ねね, つきもり ねね |
| Tags | |
| Personalidade | |
| Height | 164cm |
| Bust | 117cm |
| Waist | 58cm |
| Hip | 98cm |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Megumi Hoshioki
Perfil
Megumi Hoshioki is a character from Motto! Haramase! Honoo no Oppai Chou Ero ♥ Appli Gakuen!.
They have been indexed as Feminino Adulto with Roxo eyes and Roxo hair that is Quadril / Depois do Quadril length.
| Característica | Appears as | Oficial |
|---|---|---|
| Gênero | Feminino | |
| Cor do Olho | Roxo | |
| Cor de Cabelo | Roxo | |
| Comprimento do Cabelo | Quadril / Depois do Quadril | |
| Idade Aparente | Adulto | |
| Orelhas de Animais | Não |
Relações
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
10
58
8
Facebook 
Motto! Haramase! Honoo no Oppai Chou Ero ♥ Appli Gakuen!