|
☰ Links
|
|
| ID | 9365 |
|---|---|
| Name | Akaneko Kayaba |
| Other Names | 茅場 茜子(かやば あかねこ) |
| Role | Unsorted |
| Primary Assignment | Rui wa Tomo o Yobu |
| Media Type | h-game |
| Voiced By | Yuuko Maekawa, 前川優子, まえかわ ゆうこ |
| Tags | hairband, hinnyuu, shirt, tie, skirt |
| Personality | |
| Birthday | November 9 |
| Sign | Scorpio ♏ |
| Blood Type | A |
| Height | 151cm |
| Bust | 79cm |
| Waist | 54cm |
| Hip | 76cm |
Menu
|
|
| Day | |
24 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
11 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Akaneko Kayaba
Profile
Anime girl Akaneko Kayaba is a character from Rui wa Tomo o Yobu.
They have been indexed as Female Teen with Blue eyes and Blue hair that is To Neck length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Gender | Female | |
| Eye Color | Blue | |
| Hair Color | Blue | |
| Hair Length | To Neck | |
| Apparent Age | Teen | |
| Animal Ears | No |
Relations
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Images | Add
Comment
Kawaii or NOT?!
| Twizz_fr joined |

Facebook 
Rui wa Tomo o Yobu