Reika Toudou is one of the main characters from Heroine wa Tomodachi Desu ka? Koibito Desu ka? Soretomo Tomefure Desu ka? Second known for 齐腰 棕色 hair and 蓝色 eyes.
|
☰ Links
|
|
| ID | 106145 |
|---|---|
| Name | Reika Toudou |
| Other Names | 藤堂 麗香 |
| Role | Main Character |
| Primary Assignment | Heroine wa Tomodachi Desu ka? Koibito Desu ka? Soretomo Tomefure Desu ka? Second |
| Media Type | h-game |
| Voiced By | Rin Mitaka, , みたか りん |
| Tags | hairband, school uniform, stockings, garter belt |
| Personality | |
| Height | 157cm |
| Weight | 54kg |
| Bust | 105cm |
| Waist | 57cm |
| Hip | 86cm |
| Birthday | August 8 |
| Sign | Leo ♌ |
| Blood Type | AB |
| Cup Size | M |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Reika Toudou
Profile
Reika Toudou is a character from Heroine wa Tomodachi Desu ka? Koibito Desu ka? Soretomo Tomefure Desu ka? Second.
They have been indexed as 女性 青少年 with 蓝色 eyes and 棕色 hair that is 齐腰 length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| 性别 | 女性 | |
| 眼睛的颜色 | 蓝色 | |
| 头发颜色 | 棕色 | |
| 头发长度 | 齐腰 | |
| Apparent Age | 青少年 | |
| 猫耳 | No |
Relations
Appears as | Edit Assignments
Heroine wa Tomodachi Desu ka? Koibito Desu ka? Soretomo Tomefure Desu ka? Second (2021)
Heroine wa Tomodachi Desu ka? Koibito Desu ka? Soretomo Tomefure Desu ka? W (2024)
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Images | Add
Comment
Kawaii or NOT?!
| sheedy joined |
| Somniscope joined |
3
64
12
52
Facebook 