|
☰ Links
|
|
| ID | 1069 |
|---|---|
| Name | Kotori Kamishiro |
| Other Names | 神代 ことり (カミシロ コトリ) |
| Role | Unsorted |
| Primary Assignment | Chotto Sunao ni Donburi Kanjou |
| Media Type | h-game |
| Voiced By | |
| Tags | tights, school uniform, ahoge, beret, blunt bangs |
| Personality | |
| Height | 144cm |
| Weight | 36kg |
| Bust | 70cm |
| Waist | 46cm |
| Hip | 74cm |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Kotori Kamishiro
Profile
Anime girl Kotori Kamishiro is a character from Chotto Sunao ni Donburi Kanjou.
They have been indexed as 女性 青少年 with 紫色 eyes and 金发 hair that is 齐胸 length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| 性别 | 女性 | |
| 眼睛的颜色 | 紫色 | |
| 头发颜色 | 金发 | |
| 头发长度 | 齐胸 | |
| Apparent Age | 青少年 | |
| 猫耳 | No |
Relations
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Images | Add
Comment
Kawaii or NOT?!
magefortune rated Yandere Dark Elf: She Chased Me All the Way From Another World! ★
|
| Gamecrazy joined |
| Thunder2223 joined |


Facebook 
Chotto Sunao ni Donburi Kanjou
magefortune rated