Koharu Hachizuka is an unsorted character from Tsukushite Ageru no ni!! known for 齐肩 粉红色 hair and 蓝色 eyes.
|
☰ Links
|
|
| ID | 127 |
|---|---|
| Name | Koharu Hachizuka |
| Other Names | 八塚 小春(はちづか こはる) |
| Role | Unsorted |
| Primary Assignment | Tsukushite Ageru no ni!! |
| Media Type | h-game |
| Voiced By | Yuuki Kajita, 梶田夕貴, かじた ゆうき |
| Tags | twin, school uniform, twintails, flower, hairclip, heart, ahoge |
| Personality | |
| Role | Osananajimi |
| Height | 148cm |
| Bust | 77cm |
| Waist | 52cm |
| Hip | 80cm |
| Birthday | April 4 |
| Sign | Aries ♈ |
| Blood Type | B |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Koharu Hachizuka
Profile
Koharu Hachizuka is a character from Tsukushite Ageru no ni!!.
They have been indexed as 女性 青少年 with 蓝色 eyes and 粉红色 hair that is 齐肩 length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| 性别 | 女性 | |
| 眼睛的颜色 | 蓝色 | |
| 头发颜色 | 粉红色 | |
| 头发长度 | 齐肩 | |
| Apparent Age | 青少年 | |
| 猫耳 | No |
Relations
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Images | Add
Comment
Kawaii or NOT?!
| Kleenguy joined |
| Bartok joined |

Facebook 
Tsukushite Ageru no ni!!
Tsukushite Agerunoni! PLUS