Mafuyu Orifushi is one of the main characters from Kanojo x Kanojo x Kanojo Dokidoki Pack! known for very long 金发 hair and 蓝色 eyes.
|
☰ Links
|
|
| ID | 20140 |
|---|---|
| Name | Mafuyu Orifushi |
| Other Names | 織節 真冬, おりふし まふゆ |
| Role | Main Character |
| Primary Assignment | Kanojo x Kanojo x Kanojo Dokidoki Pack! |
| Media Type | h-game |
| Voiced By | Yukie Maeda, 前田ゆきえ, まえだ ゆきえ |
| Tags | pjs, bow, hair ribbons, twintails, flower, school uniform, stockings, short |
| Personality | Pervert |
| Height | 149cm |
| Weight | 40kg |
| Bust | 78cm |
| Waist | 45cm |
| Hip | 80cm |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
1 Character of the Month nominations |
|
Mafuyu Orifushi
Profile
Mafuyu Orifushi is a character from Kanojo x Kanojo x Kanojo Dokidoki Pack!.
They have been indexed as 女性 青少年 with 蓝色 eyes and 金发 hair that is Hip / Past Hip length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| 性别 | 女性 | |
| 眼睛的颜色 | 蓝色 | |
| 头发颜色 | 金发 | |
| 头发长度 | Hip / Past Hip | |
| Apparent Age | 青少年 | |
| 猫耳 | No |
Relations | Relations Graph
Younger Sister of Akina Orifushi
Younger Sister of Natsumi Orifushi
Cousin of Haruomi Shiki
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Images | Add
Comment
Kawaii or NOT?!
| yARRA joined |
4
51
Facebook 
Kanojo x Kanojo x Kanojo Dokidoki Pack!