One of the notable characters from FUTA ANE ~ Bitter & Sweet, Izumo Nijou is recognized for 脖子 棕色 hair and 棕色 eyes.
|
☰ Links
|
|
| ID | 20183 |
|---|---|
| Name | Izumo Nijou |
| Other Names | 二条 出雲 (にじょう いずも) |
| Role | Supporting |
| Primary Assignment | FUTA ANE ~ Bitter & Sweet |
| Media Type | h-game |
| Voiced By | Chizuko Hoshino, 星野千寿子, ほしの ちずこ |
| Tags | |
| Personality | |
| Height | 171cm |
| Bust | 88cm |
| Waist | 57cm |
| Hips | 85cm |
Menu
|
|
| Day | |
1 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Izumo Nijou
Profile
Izumo Nijou is a character from FUTA ANE ~ Bitter & Sweet.
They have been indexed as 女性 成人 with 棕色 eyes and 棕色 hair that is 脖子 length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| 性别 | 女性 | |
| 眼睛的颜色 | 棕色 | |
| 头发颜色 | 棕色 | |
| 头发长度 | 脖子 | |
| Apparent Age | 成人 | |
| 猫耳 | No |
Relations
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Images | Add
Comment
Kawaii or NOT?!
| Weeb666999 joined |
SKyongmania faved One Piece Film: Strong World
|
SKyongmania rated One Piece Film: Strong World ★★★★★
|

Facebook 
FUTA ANE ~ Bitter & Sweet
SKyongmania faved