Mine Kasahara appears in Kuwai na Shock! as an unsorted character with very long 紫色 hair and 棕色 eyes.
|
☰ Links
|
|
| ID | 2227 |
|---|---|
| Name | Mine Kasahara |
| Other Names | 傘原観音 |
| Role | Unsorted |
| Primary Assignment | Kuwai na Shock! |
| Media Type | h-game |
| Voiced By | Yuuki Takahashi, 高橋夕稀, たかはし ゆうき |
| Tags | umbrella, maid, hairband |
| Personality | |
| Height | 146cm |
| Bust | 76cm |
| Waist | 55cm |
| Hip | 81cm |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Mine Kasahara
Profile
Mine Kasahara is a character from Kuwai na Shock!.
They have been indexed as 女性 青少年 with 棕色 eyes and 紫色 hair that is Hip / Past Hip length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| 性别 | 女性 | |
| 眼睛的颜色 | 棕色 | |
| 头发颜色 | 紫色 | |
| 头发长度 | Hip / Past Hip | |
| Apparent Age | 青少年 | |
| 猫耳 | No |
Relations
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Images | Add
Comment
Kawaii or NOT?!
| MrVladPlay joined |

Facebook 
Kuwai na Shock!