|
☰ Links
|
|
| ID | 31455 |
|---|---|
| Name | Yukimura Kusunoki |
| Other Names | 楠 幸村 |
| Role | Unsorted |
| Primary Assignment | I Don't Have Many Friends |
| Media Type | 动画 |
| Voiced By | Nozomi Yamamoto, 山本希望, やまもと のぞみ |
| Voiced By | Ashleigh Domangue, , |
| Tags | flower, bow, tights, headdress, maid, crossdresser |
| Personality | |
| Age | 16 |
| Birthday | June 13 |
| Sign | Gemini ♊ |
| Height | 153cm |
| Bust | 86cm |
| Waist | 59cm |
| Hip | 82cm |
| Blood Type | O |
Menu
|
|
| Day | |
2 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Yukimura Kusunoki
Profile
Anime girl Yukimura Kusunoki is a character from I Don't Have Many Friends.
They have been indexed as 女性 青少年 with 棕色 eyes and 棕色 hair that is 齐肩 length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| 性别 | 女性 | (男性) |
| 眼睛的颜色 | 棕色 | |
| 头发颜色 | 棕色 | |
| 头发长度 | 齐肩 | |
| Apparent Age | 青少年 | |
| 猫耳 | No |
Relations
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
4
66
41
Facebook 
I Don't Have Many Friends
Haganai Next