|
☰ Links
|
|
| ID | 429 |
|---|---|
| Name | Mei |
| Other Names | メイ |
| Role | Unsorted |
| Primary Assignment | Puni Puni Handmaid |
| Media Type | h-game |
| Voiced By | |
| Tags | ahoge, wings, stockings, bell, shrine maiden, swirl glasses, fan, minigirl |
| Personality | |
| Height | 10.2cm |
| Weight | 0.2kg |
| Bust | 5.2cm |
| Waist | 3.2cm |
| Hip | 5.4cm |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Mei
Profile
Anime girl Mei is a character from Puni Puni Handmaid.
They have been indexed as 女性 青少年 with Not Visible eyes and 綠色 hair that is 齐胸 length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| 性别 | 女性 | |
| 眼睛的颜色 | Not Visible | (橙色) |
| 头发颜色 | 綠色 | |
| 头发长度 | 齐胸 | |
| Apparent Age | 青少年 | |
| 猫耳 | No |
Relations
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.


Facebook 
Puni Puni Handmaid