Yukiko appears in Puni Puni Handmaid as an unsorted character with very long 蓝色 hair and 蓝色 eyes.
☰ Links
![]()
|
|
| ID | 436 |
|---|---|
| Name | Yukiko |
| Other Names | 二島雪子 |
| Role | Unsorted |
| Primary Assignment | Puni Puni Handmaid |
| Media Type | h-game |
| Voiced By | |
| Tags | glasses |
| Personality | |
| Birthday | August 7 |
| Sign | Leo ♌ |
| Height | 161.6cm |
| Weight | 52.4kg |
| Bust | 91.2cm |
| Waist | 50.3cm |
| Hip | 88.8cm |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Yukiko
Profile
Yukiko is a character from Puni Puni Handmaid.
They have been indexed as 女性 青少年 with 蓝色 eyes and 蓝色 hair that is Hip / Past Hip length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| 性别 | 女性 | |
| 眼睛的颜色 | 蓝色 | |
| 头发颜色 | 蓝色 | |
| 头发长度 | Hip / Past Hip | |
| Apparent Age | 青少年 | |
| 猫耳 | No |
Relations
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Images | Add
Comment
Kawaii or NOT?!
| hehewjje8 joined |

Facebook 
Puni Puni Handmaid