Ivis Lentil is a character from Majokko a la Mode II ~ Hikari to Yami no Etranger ~ featuring very long 金发 hair and 红色 eyes.
|
☰ Links
|
|
| ID | 652 |
|---|---|
| Name | Ivis Lentil |
| Other Names | アイビス・レンティル |
| Role | Unsorted |
| Primary Assignment | Majokko a la Mode II ~ Hikari to Yami no Etranger ~ |
| Media Type | h-game |
| Voiced By | Hasumi Itou, 伊藤葉純, いとう はすみ |
| Tags | ahoge, cape, detached sleeves, dress, sword, belt |
| Personality | |
| Bust | 89cm |
| Waist | 56cm |
| Hip | 90cm |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Ivis Lentil
Profile
Ivis Lentil is a character from Majokko a la Mode II ~ Hikari to Yami no Etranger ~.
They have been indexed as 女性 青少年 with 红色 eyes and 金发 hair that is Hip / Past Hip length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| 性别 | 女性 | |
| 眼睛的颜色 | 红色 | |
| 头发颜色 | 金发 | |
| 头发长度 | Hip / Past Hip | |
| Apparent Age | 青少年 | |
| 猫耳 | No |
Relations
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.

Facebook 
Majokko a la Mode II ~ Hikari to Yami no Etranger ~