|
☰ Links
|
|
| ID | 65709 |
|---|---|
| Name | Beatrice Kushan |
| Other Names | ベアトリス・クシャナ |
| Role | Unsorted |
| Primary Assignment | Prison Battleship 3 Brainwashing Route of Boiling Sand |
| Media Type | h-game |
| Voiced By | Noriko Fujimoto, 藤本教子, ふじもと のりこ |
| Tags | military uniform, gloves |
| Personality | |
| Height | 172cm |
| Bust | 98cm |
| Waist | 56cm |
| Hip | 95cm |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Beatrice Kushan
Profile
Anime girl Beatrice Kushan is a character from Prison Battleship 3 Brainwashing Route of Boiling Sand.
They have been indexed as 女性 成人 with 紫色 eyes and 褐色 hair that is Hip / Past Hip length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| 性别 | 女性 | |
| 眼睛的颜色 | 紫色 | |
| 头发颜色 | 褐色 | |
| 头发长度 | Hip / Past Hip | |
| Apparent Age | 成人 | |
| 猫耳 | No |
Relations
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Images | Add
Comment
Kawaii or NOT?!
Showofreader rated Adam's Sweet Agony ★★★★
|
14
18
Facebook 
Prison Battleship 3 Brainwashing Route of Boiling Sand
Showofreader rated