|
☰ Links
|
|
| ID | 792 |
|---|---|
| Name | Mutsuko Uehara |
| Other Names | 原 睦子(うえはら むつこ) |
| Role | Unsorted |
| Primary Assignment | Sweet Concert |
| Media Type | h-game |
| Voiced By | |
| Tags | hair ribbon, bow, curly hair, hair intakes, school uniform, neckerchief, school crest |
| Personality | |
| Height | 156cm |
| Weight | 50kg |
| Bust | 80cm |
| Waist | 60cm |
| Hip | 81cm |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Mutsuko Uehara
Profile
Anime girl Mutsuko Uehara is a character from Sweet Concert.
They have been indexed as 女性 青少年 with 红色 eyes and 橙色 hair that is 齐腰 length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| 性别 | 女性 | |
| 眼睛的颜色 | 红色 | (粉红色) |
| 头发颜色 | 橙色 | |
| 头发长度 | 齐腰 | |
| Apparent Age | 青少年 | |
| 猫耳 | No |
Relations
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Images | Add
Comment
Kawaii or NOT?!
| 0lucifer13 joined |
| cholelau joined |


Facebook 
Sweet Concert