|
☰ Links
|
|
| ID | 88764 |
|---|---|
| Name | Fuuko Miyakura |
| Other Names | 美矢倉 楓子 (みやくら ふうこ) |
| Role | Unsorted |
| Primary Assignment | Lucky Sukebe na Ore no Nichijou ~Bijin na Hahaoya to Miboujin ga Doukyo Shite Ore ni Sematte Kuru Ken~ |
| Media Type | h-game |
| Voiced By | |
| Tags | |
| Personality | |
| Height | 165cm |
| Bust | 90cm |
| Waist | 55cm |
| Hip | 88cm |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Fuuko Miyakura
Profile
Anime girl Fuuko Miyakura is a character from Lucky Sukebe na Ore no Nichijou ~Bijin na Hahaoya to Miboujin ga Doukyo Shite Ore ni Sematte Kuru Ken~.
They have been indexed as 女性 成人 with 棕色 eyes and 棕色 hair that is Hip / Past Hip length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| 性别 | 女性 | |
| 眼睛的颜色 | 棕色 | |
| 头发颜色 | 棕色 | |
| 头发长度 | Hip / Past Hip | |
| Apparent Age | 成人 | |
| 猫耳 | No |
Relations
Appears as | Edit Assignments
Lucky Sukebe na Ore no Nichijou ~Bijin na Hahaoya to Miboujin ga Doukyo Shite Ore ni Sematte Kuru Ken~ (2015)
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
50
21
Facebook 