Hayane Itsugaya is a character from Rep Kiss featuring 齐腰 棕色 hair and 棕色 eyes.
☰ Links
![]()
|
|
| ID | 89134 |
|---|---|
| Name | Hayane Itsugaya |
| Other Names | 五ヶ谷 羽耶音 (いつがや はやね), Haya-nee |
| Role | Main Character |
| Primary Assignment | Rep Kiss |
| Media Type | h-game |
| Voiced By | Kei Maeda, 前田恵, まえだ けい |
| Tags | |
| Personality | |
| Height | 160cm |
| Bust | 92cm |
| Waist | 59cm |
| Hip | 91cm |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Hayane Itsugaya
Profile
Hayane Itsugaya is a character from Rep Kiss.
They have been indexed as 女性 青少年 with 棕色 eyes and 棕色 hair that is 齐腰 length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| 性别 | 女性 | |
| 眼睛的颜色 | 棕色 | |
| 头发颜色 | 棕色 | |
| 头发长度 | 齐腰 | |
| Apparent Age | 青少年 | |
| 猫耳 | No |
Relations
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Images | Add
Comment
Kawaii or NOT?!
| Lymus joined |
| Adaminbiri18 joined |
| JotaroKujo-jojo joined |
| Uejeueudhdudh joined |

Facebook 
Rep Kiss