Kazumi Hirasawa is a character from Aneimo 2 ~ Second Stage ~ featuring 齐胸 棕色 hair and 蓝色 eyes.
|
☰ Links
|
|
| ID | 907 |
|---|---|
| Name | Kazumi Hirasawa |
| Other Names | 平沢 和美(ひらさわ かずみ) |
| Role | Sub |
| Primary Assignment | Aneimo 2 ~ Second Stage ~ |
| Media Type | h-game |
| Voiced By | Chizuko Hoshino, 星野千寿子, ほしの ちずこ |
| Tags | coat, turtleneck |
| Personality | |
| Height | 172cm |
| Bust | 93cm |
| Waist | 61cm |
| Hips | 89cm |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Kazumi Hirasawa
Profile
Kazumi Hirasawa is a character from Aneimo 2 ~ Second Stage ~.
They have been indexed as 女性 成人 with 蓝色 eyes and 棕色 hair that is 齐胸 length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| 性别 | 女性 | |
| 眼睛的颜色 | 蓝色 | |
| 头发颜色 | 棕色 | |
| 头发长度 | 齐胸 | |
| Apparent Age | 成人 | |
| 猫耳 | No |
Relations
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Images | Add
Comment
Kawaii or NOT?!
| BerserkOnizuka joined |
3
65
12
52
Facebook 
Aneimo 2 ~ Second Stage ~