|
☰ Links
|
|
| ID | 915 |
|---|---|
| Name | Horun Suteiburu |
| Other Names | ホルン・スティープル |
| Role | Unsorted |
| Primary Assignment | Majokko a la Mode |
| Media Type | h-game |
| Voiced By | |
| Tags | horn, hat, braids, twintails, pointy ears, witch |
| Personality | |
| Height | 158cm |
| Bust | 81cm |
| Waist | 53cm |
| Hip | 83cm |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Horun Suteiburu
Profile
Anime girl Horun Suteiburu is a character from Majokko a la Mode.
They have been indexed as 女性 青少年 with 黄色 eyes and 蓝色 hair that is Hip / Past Hip length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| 性别 | 女性 | |
| 眼睛的颜色 | 黄色 | |
| 头发颜色 | 蓝色 | |
| 头发长度 | Hip / Past Hip | |
| Apparent Age | 青少年 | |
| 猫耳 | Elf |
Relations
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Images | Add
Comment
Kawaii or NOT?!
SK071 faved Ninja Scroll
|


Facebook 
Majokko a la Mode
SK071 faved