One of the notable characters from Suki to Suki to de Sankaku Ren'ai, Cara Olivia is recognized for very long 金发 hair and 蓝色 eyes.
|
☰ Links
|
|
| ID | 95072 |
|---|---|
| Name | Cara Olivia |
| Other Names | カーラ・オリヴィア |
| Role | Unsorted |
| Primary Assignment | Suki to Suki to de Sankaku Ren'ai |
| Media Type | h-game |
| Voiced By | Tae Okajima, 岡嶋妙, おかじま たえ |
| Tags | |
| Personality | |
| Birthday | January 1 |
| Sign | Capricorn ♑ |
| Height | 143cm |
| Bust | 119cm |
| Waist | 110cm |
| Hip | 117cm |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Cara Olivia
Profile
Cara Olivia is a character from Suki to Suki to de Sankaku Ren'ai.
They have been indexed as 女性 青少年 with 蓝色 eyes and 金发 hair that is Hip / Past Hip length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| 性别 | 女性 | |
| 眼睛的颜色 | 蓝色 | |
| 头发颜色 | 金发 | |
| 头发长度 | Hip / Past Hip | |
| Apparent Age | 青少年 | |
| 猫耳 | No |
Relations
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Images | Add
Comment
Kawaii or NOT?!
Elias rated Egao no Taenai Shokuba desu. ★★★★
|
| SpinebusterHHH joined |

Facebook 
Suki to Suki to de Sankaku Ren'ai
Elias rated