Aria Kugel Westlinn is a character from Wakaba-iro no Quartet featuring 齐腰 紫色 hair, 蓝色 eyes, and animal ears.
|
☰ Links
|
|
| ID | 95115 |
|---|---|
| Name | Aria Kugel Westlinn |
| Other Names | アリア・クーゲル・ウェストリン |
| Role | Supporting |
| Primary Assignment | Wakaba-iro no Quartet |
| Media Type | h-game |
| Voiced By | Rikako Itou, 伊藤梨花子, いとう りかこ |
| Tags | braid, necklace, suit |
| Personality | |
| Birthday | July 7 |
| Sign | Cancer ♋ |
| Height | 172cm |
| Bust | 80cm |
| Waist | 59cm |
| Hip | 82cm |
| Blood Type | A |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Aria Kugel Westlinn
Profile
Aria Kugel Westlinn is a character from Wakaba-iro no Quartet.
They have been indexed as 女性 成人 with 蓝色 eyes and 紫色 hair that is 齐腰 length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| 性别 | 女性 | |
| 眼睛的颜色 | 蓝色 | |
| 头发颜色 | 紫色 | |
| 头发长度 | 齐腰 | |
| Apparent Age | 成人 | |
| 猫耳 | Animal |
Relations
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Images | Add
Comment
Kawaii or NOT?!
| Kerqus_ joined |
1 
Facebook 
Wakaba-iro no Quartet