|
☰ Links
|
|
| ID | 83240 |
|---|---|
| Name | Trisha Nasu |
| Other Names | 那須 トリーシャ, なす とりーしゃ |
| Role | Main Character |
| Primary Assignment | Kasshoku Cool B*tch Hitozuma no Seiyoku Kaishou ~Kondo wa Umi de S*x Lesson!?~ |
| Media Type | h-game |
| Voiced By | Eko Wakaizumi, 若泉絵子, わかいずみ えこ |
| Tags | dark skin, mole, yukata |
| Personality | |
| Height | 180cm |
| Bust | 101cm |
| Waist | 58cm |
| Hip | 101cm |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Trisha Nasu
Profile
Anime girl Trisha Nasu is a character from Kasshoku Cool B*tch Hitozuma no Seiyoku Kaishou ~Kondo wa Umi de S*x Lesson!?~.
They have been indexed as Female Adult with Brown eyes and Brown hair that is To Neck length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Gender | Female | |
| Eye Color | Brown | |
| Hair Color | Brown | |
| Hair Length | To Neck | |
| Apparent Age | Adult | |
| Animal Ears | No |
Relations
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Images | Add
Comment
Kawaii or NOT?!
| Mixxles joined |
3
10
21
60
Facebook 
Kasshoku Cool B*tch Hitozuma no Seiyoku Kaishou ~Kondo wa Umi de S*x Lesson!?~