|
☰ Links
|
|
| ID | 919 |
|---|---|
| Name | Silvia Aizet |
| Other Names | シルビア・アイゼット |
| Role | Unsorted |
| Primary Assignment | Majokko a la Mode |
| Media Type | h-game |
| Voiced By | Kanari Kanzaki, カンザキカナリ, かんざきかなり |
| Tags | hat, school uniform, earring, stockings, witch |
| Personality | |
| Height | 163cm |
| Bust | 85cm |
| Waist | 56cm |
| Hip | 83cm |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Silvia Aizet
Profile
Anime girl Silvia Aizet is a character from Majokko a la Mode.
They have been indexed as Female Teen with Green eyes and Orange hair that is To Shoulders length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Gender | Female | |
| Eye Color | Green | |
| Hair Color | Orange | |
| Hair Length | To Shoulders | |
| Apparent Age | Teen | |
| Animal Ears | No |
Relations
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Images | Add
Comment
| Anonymous | Mar 6, 2023 |
|---|---|
| Pls she looked so cute but then I saw she's from a h-game 🤧 | |
Kawaii or NOT?!
| BlocksBoss joined |
1
23
6

Facebook 
Majokko a la Mode