|
☰ Links
|
|
| ID | 101652 |
|---|---|
| Name | Yoshino Kawamura |
| Other Names | 川村 芳乃(かわむら よしの) |
| Role | Hauptcharakter |
| Primary Assignment | Shihai no Kyoudan 2 |
| Medientyp | h-game |
| Gesprochen von | Reika Fujisawa, 藤沢 れい香, ふじさわ れいか |
| Tags | |
| Persönlichkeit | |
| Height | 155cm |
| Bust | 93cm |
| Waist | 58cm |
| Hip | 90cm |
Menü
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Yoshino Kawamura
Profil
Anime girl Yoshino Kawamura is a character from Shihai no Kyoudan 2.
They have been indexed as Weiblich Erwachsen with Grün eyes and Pink hair that is Hüfte oder länger length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Geschlecht | Weiblich | |
| Augenfarbe | Grün | |
| Haarfarbe | Pink | |
| Haarlänge | Hüfte oder länger | |
| Scheinbares Alter | Erwachsen | |
| Tierohren | Nein |
Beziehungen
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Bilder | Add
Kommentar
Kawaii or NOT?!
| Preciso joined |
| ulhcsd24 joined |
3
14
30
65
Facebook 
Shihai no Kyoudan 2