Reika Toudou is a hauptcharakter character from Heroine wa Tomodachi Desu ka? Koibito Desu ka? Soretomo Tomefure Desu ka? Second known for zur taille braun hair and blau eyes.
|
☰ Links
|
|
| ID | 106145 |
|---|---|
| Name | Reika Toudou |
| Other Names | 藤堂 麗香 |
| Role | Hauptcharakter |
| Primary Assignment | Heroine wa Tomodachi Desu ka? Koibito Desu ka? Soretomo Tomefure Desu ka? Second |
| Medientyp | h-game |
| Gesprochen von | Rin Mitaka, , みたか りん |
| Tags | hairband, school uniform, stockings, garter belt |
| Persönlichkeit | |
| Height | 157cm |
| Weight | 54kg |
| Bust | 105cm |
| Waist | 57cm |
| Hip | 86cm |
| Birthday | August 8 |
| Sign | Leo ♌ |
| Blood Type | AB |
| Cup Size | M |
Menü
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Reika Toudou
Profil
Reika Toudou is a character from Heroine wa Tomodachi Desu ka? Koibito Desu ka? Soretomo Tomefure Desu ka? Second.
They have been indexed as Weiblich Teen with Blau eyes and Braun hair that is Zur Taille length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Geschlecht | Weiblich | |
| Augenfarbe | Blau | |
| Haarfarbe | Braun | |
| Haarlänge | Zur Taille | |
| Scheinbares Alter | Teen | |
| Tierohren | Nein |
Beziehungen
Appears as | Edit Assignments
Heroine wa Tomodachi Desu ka? Koibito Desu ka? Soretomo Tomefure Desu ka? Second (2021)
Heroine wa Tomodachi Desu ka? Koibito Desu ka? Soretomo Tomefure Desu ka? W (2024)
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Bilder | Add
Kommentar
Kawaii or NOT?!
SKyongmania faved Yuusha o Intai Shite Yorozuya o Open Shita Kedo, Naze ka Adult Goods ni Ninki ga Shuuchuu Shiteiru Ken.
|
3
37
12
52
Facebook 
SKyongmania faved