Yukari Fujimi is a character from Tsukushite Ageru no ni!! featuring schulterlang blond / gelb hair and rot eyes.
|
☰ Links
|
|
| ID | 126 |
|---|---|
| Name | Yukari Fujimi |
| Other Names | 藤見 ゆかり(ふじみ ゆかり) |
| Role | Unsortiert |
| Primary Assignment | Tsukushite Ageru no ni!! |
| Medientyp | h-game |
| Gesprochen von | Junko Nakata, 中田順子, なかた じゅんこ |
| Tags | school uniform, hairclip, cross, hair intakes |
| Persönlichkeit | |
| Role | Osananajimi |
| Height | 156cm |
| Bust | 78cm |
| Waist | 53cm |
| Hip | 80cm |
| Birthday | July 3 |
| Sign | Cancer ♋ |
| Blood Type | B |
Menü
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Yukari Fujimi
Profil
Yukari Fujimi is a character from Tsukushite Ageru no ni!!.
They have been indexed as Weiblich Teen with Rot eyes and Blond / Gelb hair that is Schulterlang length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Geschlecht | Weiblich | |
| Augenfarbe | Rot | |
| Haarfarbe | Blond / Gelb | |
| Haarlänge | Schulterlang | |
| Scheinbares Alter | Teen | |
| Tierohren | Nein |
Beziehungen
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Bilder | Add
Kommentar
Kawaii or NOT?!
| downloadsbacon joined |
Recksley faved Kimi ni Todoke 3rd Season
|
Recksley rated Mysterious Girlfriend X ★★★★★
|

Facebook 
Tsukushite Ageru no ni!!
Tsukushite Agerunoni! PLUS
Recksley faved
Recksley rated