|
☰ Links
|
|
| ID | 126641 |
|---|---|
| Name | Kriemhild Valhanna |
| Other Names | クリムヒルデ・ヴァルハンナ |
| Role | Hauptcharakter |
| Primary Assignment | Motto! Haramase! Honoo no Oppai Isekai Oppai Maid Gakuen! |
| Medientyp | h-game |
| Gesprochen von | Mami Hirai, 平井 まみ, ひらい まみ |
| Tags | |
| Persönlichkeit | |
| Height | 171cm |
| Bust | 120cm |
| Waist | 59cm |
| Hip | 92cm |
| Race | Valkyrie |
| Club | Maid Hunting |
Menü
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Kriemhild Valhanna
Profil
Anime girl Kriemhild Valhanna is a character from Motto! Haramase! Honoo no Oppai Isekai Oppai Maid Gakuen!.
They have been indexed as Weiblich Teen with Lila eyes and Blau hair that is Kinnlang length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Geschlecht | Weiblich | |
| Augenfarbe | Lila | |
| Haarfarbe | Blau | |
| Haarlänge | Kinnlang | |
| Scheinbares Alter | Teen | |
| Tierohren | Nein |
Beziehungen | Relations Graph
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
3
10
20
58
Facebook 
Motto! Haramase! Honoo no Oppai Isekai Oppai Maid Gakuen!