Haruhime Tougasaki appears in Harem x Shangri-La as a hauptcharakter character with kinnlang blond / gelb hair and grün eyes.
|
☰ Links
|
|
| ID | 130577 |
|---|---|
| Name | Haruhime Tougasaki |
| Other Names | 東ヶ崎 春姫 |
| Role | Hauptcharakter |
| Primary Assignment | Harem x Shangri-La |
| Medientyp | h-game |
| Gesprochen von | Milk Amakawa, 天川みるく, あまかわ みるく |
| Tags | |
| Persönlichkeit | |
| Height | 157cm |
| Bust | 125cm |
| Waist | 63cm |
| Hips | 96cm |
| Cup Size | Q |
Menü
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Haruhime Tougasaki
Profil
Haruhime Tougasaki is a character from Harem x Shangri-La.
They have been indexed as Weiblich Teen with Grün eyes and Blond / Gelb hair that is Kinnlang length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Geschlecht | Weiblich | |
| Augenfarbe | Grün | |
| Haarfarbe | Blond / Gelb | |
| Haarlänge | Kinnlang | |
| Scheinbares Alter | Teen | |
| Tierohren | Nein |
Beziehungen
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
3
37
15
55
Facebook 
Harem x Shangri-La