One of the notable characters from Tsukushite Ageru no ni!!, Suzuka Sakurai is recognized for hüfte oder länger schwarz hair and blau eyes.
|
☰ Links
|
|
| ID | 134 |
|---|---|
| Name | Suzuka Sakurai |
| Other Names | 櫻井 涼華, さくらい りょうか |
| Role | Unsortiert |
| Primary Assignment | Tsukushite Ageru no ni!! |
| Medientyp | h-game |
| Gesprochen von | Kei Mizusawa, 瑞沢渓, みずさわ けい |
| Tags | school uniform, blunt bangs, hairband, bow |
| Persönlichkeit | |
| Role | Osananajimi |
| Height | 158cm |
| Bust | 88cm |
| Waist | 59cm |
| Hip | 85cm |
| Birthday | March 10 |
| Sign | Pisces ♓ |
| Blood Type | AB |
Menü
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Suzuka Sakurai
Profil
Suzuka Sakurai is a character from Tsukushite Ageru no ni!!.
They have been indexed as Weiblich Teen with Blau eyes and Schwarz hair that is Hüfte oder länger length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Geschlecht | Weiblich | |
| Augenfarbe | Blau | |
| Haarfarbe | Schwarz | |
| Haarlänge | Hüfte oder länger | |
| Scheinbares Alter | Teen | |
| Tierohren | Nein |
Beziehungen
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Bilder | Add
Kommentar
Kawaii or NOT?!
| ame1 joined |

Facebook 
Tsukushite Ageru no ni!!
Tsukushite Agerunoni! PLUS