Cruel is a unsortiert character from Sin Kurosagi-Iro Shoujo known for brustlänge blond / gelb hair and blau eyes.
|
☰ Links
|
|
| ID | 13670 |
|---|---|
| Name | Cruel |
| Other Names | クレル |
| Role | Unsortiert |
| Primary Assignment | Sin Kurosagi-Iro Shoujo |
| Medientyp | h-game |
| Gesprochen von | Tomoe Tamiyasu, 民安ともえ, たみやす ともえ |
| Tags | school uniform, stockings, hair ribbons |
| Persönlichkeit | |
| Height | 140cm |
| Weight | 36kg |
| Bust | 66cm |
| Waist | 52cm |
| Hip | 75cm |
Menü
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Cruel
Profil
Cruel is a character from Sin Kurosagi-Iro Shoujo.
They have been indexed as Weiblich Teen with Blau eyes and Blond / Gelb hair that is Brustlänge length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Geschlecht | Weiblich | |
| Augenfarbe | Blau | |
| Haarfarbe | Blond / Gelb | |
| Haarlänge | Brustlänge | |
| Scheinbares Alter | Teen | |
| Tierohren | Nein |
Beziehungen
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.

Facebook 
Sin Kurosagi-Iro Shoujo