Aoi Setouchi appears in Sorauta as a unsortiert character with brustlänge lila hair and lila eyes.
☰ Links
![]()
|
|
| ID | 174 |
|---|---|
| Name | Aoi Setouchi |
| Other Names | 瀬戸内 葵(せとうち あおい) |
| Role | Unsortiert |
| Primary Assignment | Sorauta |
| Medientyp | h-game |
| Gesprochen von | Emi Motoi, 本井えみ, もとい えみ |
| Tags | hair ribbons, school uniform, amnesiac |
| Persönlichkeit | |
| Blood Type | AB |
| Height | 140cm |
| Bust | 70cm |
| Waist | 52cm |
| Hip | 69cm |
Menü
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Aoi Setouchi
Profil
Aoi Setouchi is a character from Sorauta.
They have been indexed as Weiblich Kind with Lila eyes and Lila hair that is Brustlänge length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Geschlecht | Weiblich | |
| Augenfarbe | Lila | |
| Haarfarbe | Lila | |
| Haarlänge | Brustlänge | |
| Scheinbares Alter | Kind | (Teen) |
| Tierohren | Nein |
Beziehungen
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.

Facebook 
Sorauta