Mafuyu Orifushi is a hauptcharakter character from Kanojo x Kanojo x Kanojo Dokidoki Pack! known for hüfte oder länger blond / gelb hair and blau eyes.
|
☰ Links
|
|
| ID | 20140 |
|---|---|
| Name | Mafuyu Orifushi |
| Other Names | 織節 真冬, おりふし まふゆ |
| Role | Hauptcharakter |
| Primary Assignment | Kanojo x Kanojo x Kanojo Dokidoki Pack! |
| Medientyp | h-game |
| Gesprochen von | Yukie Maeda, 前田ゆきえ, まえだ ゆきえ |
| Tags | pjs, bow, hair ribbons, twintails, flower, school uniform, stockings, short |
| Persönlichkeit | Pervert |
| Height | 149cm |
| Weight | 40kg |
| Bust | 78cm |
| Waist | 45cm |
| Hip | 80cm |
Menü
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
1 Character of the Month nominations |
|
Mafuyu Orifushi
Profil
Mafuyu Orifushi is a character from Kanojo x Kanojo x Kanojo Dokidoki Pack!.
They have been indexed as Weiblich Teen with Blau eyes and Blond / Gelb hair that is Hüfte oder länger length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Geschlecht | Weiblich | |
| Augenfarbe | Blau | |
| Haarfarbe | Blond / Gelb | |
| Haarlänge | Hüfte oder länger | |
| Scheinbares Alter | Teen | |
| Tierohren | Nein |
Beziehungen | Relations Graph
Younger Sister of Akina Orifushi
Younger Sister of Natsumi Orifushi
Cousin of Haruomi Shiki
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Bilder | Add
Kommentar
Kawaii or NOT?!
| aaron18 joined |
| Felfel1210 joined |
| black_silence123 joined |
| LordOfFrenziedFlame joined |
4
51
Facebook 
Kanojo x Kanojo x Kanojo Dokidoki Pack!