Midori Byakudan is a nebenfigur character from Kanojo x Kanojo x Kanojo Dokidoki Pack! known for hüfte oder länger schwarz hair and lila eyes.
|
☰ Links
|
|
| ID | 20141 |
|---|---|
| Name | Midori Byakudan |
| Other Names | 白檀 翠 (びゃくだん みどり) |
| Role | Nebenfigur |
| Primary Assignment | Kanojo x Kanojo x Kanojo Dokidoki Pack! |
| Medientyp | h-game |
| Gesprochen von | Miwa Kitahara, 北原 美和, きたはら みわ |
| Tags | hairband, school uniform, knee highs, hime cut, vest, bow, short |
| Persönlichkeit | Pervert |
| Height | 152cm |
| Weight | 41kg |
| Bust | 83cm |
| Waist | 50cm |
| Hip | 85cm |
Menü
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
2 Character of the Month nominations |
|
Midori Byakudan
Profil
Midori Byakudan is a character from Kanojo x Kanojo x Kanojo Dokidoki Pack!.
They have been indexed as Weiblich Teen with Lila eyes and Schwarz hair that is Hüfte oder länger length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Geschlecht | Weiblich | |
| Augenfarbe | Lila | |
| Haarfarbe | Schwarz | |
| Haarlänge | Hüfte oder länger | |
| Scheinbares Alter | Teen | |
| Tierohren | Nein |
Beziehungen | Relations Graph
Friend of Suzuran Himenohara
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
11
12
Facebook 
Kanojo x Kanojo x Kanojo Dokidoki Pack!