Mine Kasahara appears in Kuwai na Shock! as a unsortiert character with hüfte oder länger lila hair and braun eyes.
|
☰ Links
|
|
| ID | 2227 |
|---|---|
| Name | Mine Kasahara |
| Other Names | 傘原観音 |
| Role | Unsortiert |
| Primary Assignment | Kuwai na Shock! |
| Medientyp | h-game |
| Gesprochen von | Yuuki Takahashi, 高橋夕稀, たかはし ゆうき |
| Tags | umbrella, maid, hairband |
| Persönlichkeit | |
| Height | 146cm |
| Bust | 76cm |
| Waist | 55cm |
| Hip | 81cm |
Menü
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Mine Kasahara
Profil
Mine Kasahara is a character from Kuwai na Shock!.
They have been indexed as Weiblich Teen with Braun eyes and Lila hair that is Hüfte oder länger length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Geschlecht | Weiblich | |
| Augenfarbe | Braun | |
| Haarfarbe | Lila | |
| Haarlänge | Hüfte oder länger | |
| Scheinbares Alter | Teen | |
| Tierohren | Nein |
Beziehungen
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Bilder | Add
Kommentar
Kawaii or NOT?!
| ShanLing joined |

Facebook 
Kuwai na Shock!