|
☰ Links
|
|
| ID | 2879 |
|---|---|
| Name | Fumiko Chiba |
| Other Names | 千葉 風見子, ちば ふみこ |
| Role | Unsortiert |
| Primary Assignment | Wife Squadron Aisaiger Powered |
| Medientyp | h-game |
| Gesprochen von | Noriko Fujimoto, 藤本教子, ふじもと のりこ |
| Tags | apron, ponytail |
| Persönlichkeit | |
| Age | 42 |
| Birthday | January 1 |
| Sign | Capricorn ♑ |
| Blood Type | AB |
| Height | 155cm |
| Weight | 56kg |
| Bust | 97cm |
| Waist | 65cm |
| Hip | 98cm |
Menü
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Fumiko Chiba
Profil
Anime girl Fumiko Chiba is a character from Wife Squadron Aisaiger Powered.
They have been indexed as Weiblich Erwachsen with Blau eyes and Braun hair that is Schulterlang length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Geschlecht | Weiblich | |
| Augenfarbe | Blau | |
| Haarfarbe | Braun | |
| Haarlänge | Schulterlang | |
| Scheinbares Alter | Erwachsen | |
| Tierohren | Nein |
Beziehungen
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Bilder | Add
Kommentar
Kawaii or NOT?!
| rubyRoo joined |
Natsumimi rated Aria the Scarlet Ammo ★★★★★
|
| Mikahyakuya joined |
4
3

Facebook 
Wife Squadron Aisaiger Powered
Natsumimi rated