|
☰ Links
|
|
| ID | 31300 |
|---|---|
| Name | Petan |
| Other Names | ペタン |
| Role | Unsortiert |
| Primary Assignment | Zettai Saikyou ☆ Oppai Sensou!! -Kyonyuu Oukoku vs Hinnyuu Oukoku- |
| Medientyp | h-game |
| Gesprochen von | Jun Miruno, ミルノ純, みるの じゅん |
| Tags | chibi, horns, dragon |
| Persönlichkeit | |
| Height | 39cm |
| Bust | 60cm |
| Waist | 52cm |
| Hip | 47cm |
Menü
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Petan
Profil
Anime character Petan is a character from Zettai Saikyou ☆ Oppai Sensou!! -Kyonyuu Oukoku vs Hinnyuu Oukoku-.
Due to being indexed as a Tier character type, they do not have visual traits assigned.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Geschlecht | Unknown | |
| Augenfarbe | Unknown | |
| Haarfarbe | Unknown | |
| Haarlänge | Unknown | |
| Scheinbares Alter | Unknown | |
| Tierohren | Unknown |
Beziehungen
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.

Facebook 
Zettai Saikyou ☆ Oppai Sensou!! -Kyonyuu Oukoku vs Hinnyuu Oukoku-