One of the notable characters from Amae Haha Nozomi, Nozomi Moriya is recognized for zur taille schwarz hair and braun eyes.
|
☰ Links
|
|
| ID | 52276 |
|---|---|
| Name | Nozomi Moriya |
| Other Names | 杜屋 希美 (もりや のぞみ) |
| Role | Hauptcharakter |
| Primary Assignment | Amae Haha Nozomi |
| Medientyp | h-game |
| Gesprochen von | |
| Tags | apron, single bang |
| Persönlichkeit | |
| Height | 161cm |
| Weight | 57cm |
| Bust | 103cm |
| Waist | 61cm |
| Hips | 91cm |
Menü
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Nozomi Moriya
Profil
Nozomi Moriya is a character from Amae Haha Nozomi.
They have been indexed as Weiblich Erwachsen with Braun eyes and Schwarz hair that is Zur Taille length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Geschlecht | Weiblich | |
| Augenfarbe | Braun | |
| Haarfarbe | Schwarz | |
| Haarlänge | Zur Taille | |
| Scheinbares Alter | Erwachsen | |
| Tierohren | Nein |
Beziehungen
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Bilder | Add
Kommentar
Kawaii or NOT?!
Recksley faved Kimi ni Todoke 3rd Season
|
Recksley rated Mysterious Girlfriend X ★★★★★
|
3
66
32
67
Facebook 
Amae Haha Nozomi
Recksley faved
Recksley rated