Akira Nishii is a character from Amae Haha Nozomi featuring schulterlang braun hair and lila eyes.
|
☰ Links
|
|
| ID | 52278 |
|---|---|
| Name | Akira Nishii |
| Other Names | 仁志井 晶 (にしい あきら) |
| Role | Sub |
| Primary Assignment | Amae Haha Nozomi |
| Medientyp | h-game |
| Gesprochen von | |
| Tags | ahoge, twintails, bow, school uniform, sukumizu, knee highs, sneakers |
| Persönlichkeit | |
| Height | 154cm |
| Weight | 48kg |
| Bust | 91cm |
| Waist | 57cm |
| Waist | 84cm |
Menü
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Akira Nishii
Profil
Akira Nishii is a character from Amae Haha Nozomi.
They have been indexed as Weiblich Teen with Lila eyes and Braun hair that is Schulterlang length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Geschlecht | Weiblich | |
| Augenfarbe | Lila | |
| Haarfarbe | Braun | |
| Haarlänge | Schulterlang | |
| Scheinbares Alter | Teen | |
| Tierohren | Nein |
Beziehungen
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
3
66
12
52
Facebook 
Amae Haha Nozomi