Erika Ingeborg is a unsortiert character from Heaven Strada known for brustlänge braun hair and braun eyes.
|
☰ Links
|
|
| ID | 571 |
|---|---|
| Name | Erika Ingeborg |
| Other Names | エリカ・インゲボルグ |
| Role | Unsortiert |
| Primary Assignment | Heaven Strada |
| Medientyp | h-game |
| Gesprochen von | |
| Tags | labcoat, hair ribbon, ponytail, doctor, pumps |
| Persönlichkeit | |
| Height | 170cm |
| Weight | 51kg |
| Bust | 92cm |
| Waist | 60cm |
| Hip | 89cm |
Menü
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Erika Ingeborg
Profil
Erika Ingeborg is a character from Heaven Strada.
They have been indexed as Weiblich Erwachsen with Braun eyes and Braun hair that is Brustlänge length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Geschlecht | Weiblich | |
| Augenfarbe | Braun | |
| Haarfarbe | Braun | |
| Haarlänge | Brustlänge | |
| Scheinbares Alter | Erwachsen | |
| Tierohren | Nein |
Beziehungen
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Bilder | Add
Kommentar
Kawaii or NOT?!
| splorg33 joined |
| kokolia joined |

Facebook 
Heaven Strada