Ruria Mariage Grandore is a unsortiert character from Heaven Strada known for hüfte oder länger pink hair and blau eyes.
|
☰ Links
|
|
| ID | 575 |
|---|---|
| Name | Ruria Mariage Grandore |
| Other Names | ルリア・マリアージュ・グランドール |
| Role | Unsortiert |
| Primary Assignment | Heaven Strada |
| Medientyp | h-game |
| Gesprochen von | |
| Tags | dress |
| Persönlichkeit | |
| Height | 140cm |
| Weight | 35kg |
| Bust | 75cm |
| Waist | 55cm |
| Hip | 77cm |
Menü
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Ruria Mariage Grandore
Profil
Ruria Mariage Grandore is a character from Heaven Strada.
They have been indexed as Weiblich Teen with Blau eyes and Pink hair that is Hüfte oder länger length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Geschlecht | Weiblich | |
| Augenfarbe | Blau | |
| Haarfarbe | Pink | |
| Haarlänge | Hüfte oder länger | |
| Scheinbares Alter | Teen | |
| Tierohren | Nein |
Beziehungen
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Bilder | Add
Kommentar
Kawaii or NOT?!
| Brotei joined |
| SHIRO3 joined |

Facebook 
Heaven Strada