|
☰ Links
|
|
| ID | 59660 |
|---|---|
| Name | Touko Yoshii |
| Other Names | 吉井 灯子 (よしい とうこ) |
| Role | Hauptcharakter |
| Primary Assignment | Mesu Kyoushi 3 ~Inetsu no Gakusha~ |
| Medientyp | h-game |
| Gesprochen von | Miya Serizono, 芹園みや, せりぞの みや |
| Tags | hair intakes, ponytail, collar |
| Persönlichkeit | |
| Birthday | January 27 |
| Sign | Aquarius ♒ |
| Height | 162cm |
| Bust | 94cm |
| Cup Size | G |
| Waist | 60cm |
| Hips | 91cm |
Menü
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Touko Yoshii
Profil
Anime girl Touko Yoshii is a character from Mesu Kyoushi 3 ~Inetsu no Gakusha~.
They have been indexed as Weiblich Erwachsen with Lila eyes and Rot hair that is Zur Taille length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Geschlecht | Weiblich | |
| Augenfarbe | Lila | |
| Haarfarbe | Rot | |
| Haarlänge | Zur Taille | |
| Scheinbares Alter | Erwachsen | |
| Tierohren | Nein |
Beziehungen
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
3
10
96
85
Facebook 
Mesu Kyoushi 3 ~Inetsu no Gakusha~