One of the notable characters from Sukumizu 2, Kae Yasukouchi is recognized for kinnlang lila hair and schwarz eyes.
☰ Links
![]()
|
|
| ID | 618 |
|---|---|
| Name | Kae Yasukouchi |
| Other Names | 安河内 香恵(やすこうち かえ) |
| Role | Hauptcharakter |
| Primary Assignment | Sukumizu 2 |
| Medientyp | h-game |
| Gesprochen von | Yuuki Kajita, 梶田夕貴, かじた ゆうき |
| Tags | sukumizu, glasses |
| Persönlichkeit | |
| Height | 153cm |
| Bust | 75cm |
| Waist | 53cm |
| Hip | 82cm |
Menü
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Kae Yasukouchi
Profil
Kae Yasukouchi is a character from Sukumizu 2.
They have been indexed as Weiblich Kind with Schwarz eyes and Lila hair that is Kinnlang length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Geschlecht | Weiblich | |
| Augenfarbe | Schwarz | (Blau) |
| Haarfarbe | Lila | |
| Haarlänge | Kinnlang | |
| Scheinbares Alter | Kind | (Teen) |
| Tierohren | Nein |
Beziehungen
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Bilder | Add
Kommentar
Kawaii or NOT?!
| ImBurbechYou joined |
SKyongmania faved Yuusha o Intai Shite Yorozuya o Open Shita Kedo, Naze ka Adult Goods ni Ninki ga Shuuchuu Shiteiru Ken.
|

Facebook 
Sukumizu 2
SKyongmania faved