Chiharu Misono appears in Bero-Chu! - Magic Tongue and Cosplay Maids as a unsortiert character with brustlänge braun hair and lila eyes.
|
☰ Links
|
|
| ID | 62835 |
|---|---|
| Name | Chiharu Misono |
| Other Names | 御薗 千春 |
| Role | Unsortiert |
| Primary Assignment | Bero-Chu! - Magic Tongue and Cosplay Maids |
| Medientyp | h-game |
| Gesprochen von | Sahomi Koyama, 小山 さほみ, こやま さほみ |
| Tags | ponytail, hair ribbon, ribbon |
| Persönlichkeit | |
| Height | 153cm |
| Weight | 44kg |
| Bust | 90cm |
| Waist | 57cm |
| Hip | 89cm |
Menü
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Chiharu Misono
Profil
Chiharu Misono is a character from Bero-Chu! - Magic Tongue and Cosplay Maids.
They have been indexed as Weiblich Erwachsen with Lila eyes and Braun hair that is Brustlänge length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Geschlecht | Weiblich | |
| Augenfarbe | Lila | |
| Haarfarbe | Braun | |
| Haarlänge | Brustlänge | |
| Scheinbares Alter | Erwachsen | |
| Tierohren | Nein |
Beziehungen
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Bilder | Add
Kommentar
Kawaii or NOT?!
| Please joined |
| aniconie82 joined |
2
12
Facebook 
Bero-Chu! - Magic Tongue and Cosplay Maids