Kumi Naruse is a unsortiert character from Bero-Chu! - Magic Tongue and Cosplay Maids known for kinnlang schwarz hair and blau eyes.
|
☰ Links
|
|
| ID | 62855 |
|---|---|
| Name | Kumi Naruse |
| Other Names | 成瀬 久美 |
| Role | Unsortiert |
| Primary Assignment | Bero-Chu! - Magic Tongue and Cosplay Maids |
| Medientyp | h-game |
| Gesprochen von | Maki Tomonaga, 朋永真季, ともなが まき |
| Tags | twintails, hair ribbons, sneakers |
| Persönlichkeit | |
| Height | 146cm |
| Weight | 43kg |
| Bust | 70cm |
| Waist | 54cm |
| Hip | 78cm |
Menü
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Kumi Naruse
Profil
Kumi Naruse is a character from Bero-Chu! - Magic Tongue and Cosplay Maids.
They have been indexed as Weiblich Teen with Blau eyes and Schwarz hair that is Kinnlang length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Geschlecht | Weiblich | |
| Augenfarbe | Blau | |
| Haarfarbe | Schwarz | |
| Haarlänge | Kinnlang | |
| Scheinbares Alter | Teen | |
| Tierohren | Nein |
Beziehungen
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.

Facebook 
Bero-Chu! - Magic Tongue and Cosplay Maids