One of the notable characters from Majokko a la Mode II ~ Hikari to Yami no Etranger ~, Laiss is recognized for schulterlang blau hair and rot eyes.
|
☰ Links
|
|
| ID | 654 |
|---|---|
| Name | Laiss |
| Other Names | レイス |
| Role | Unsortiert |
| Primary Assignment | Majokko a la Mode II ~ Hikari to Yami no Etranger ~ |
| Medientyp | h-game |
| Gesprochen von | Harumi Sakurai, 櫻井浩美, さくらい はるみ |
| Tags | staff, hat, tie, apron |
| Persönlichkeit | |
| Bust | 85cm |
| Waist | 54cm |
| Hip | 84cm |
Menü
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Laiss
Profil
Laiss is a character from Majokko a la Mode II ~ Hikari to Yami no Etranger ~.
They have been indexed as Weiblich Teen with Rot eyes and Blau hair that is Schulterlang length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Geschlecht | Weiblich | |
| Augenfarbe | Rot | |
| Haarfarbe | Blau | |
| Haarlänge | Schulterlang | |
| Scheinbares Alter | Teen | |
| Tierohren | Nein |
Beziehungen
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Bilder | Add
Kommentar
Kawaii or NOT?!
| Kerqus_ joined |

Facebook 
Majokko a la Mode II ~ Hikari to Yami no Etranger ~