|
☰ Links
|
|
| ID | 66552 |
|---|---|
| Name | Akeno Ichinose |
| Other Names | 一ノ瀬 明乃 (いちのせ あけの) |
| Role | Unsortiert |
| Primary Assignment | Love Manual |
| Medientyp | h-game |
| Gesprochen von | Ayaka Kyo, 許綾香, きょ あやか |
| Tags | suit, necklace |
| Persönlichkeit | |
| Height | 165cm |
| Bust | 88cm |
| Waist | 60cm |
| Hip | 86cm |
| Blood Type | A |
Menü
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Akeno Ichinose
Profil
Anime girl Akeno Ichinose is a character from Love Manual.
They have been indexed as Weiblich Erwachsen with Blau eyes and Braun hair that is Brustlänge length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Geschlecht | Weiblich | |
| Augenfarbe | Blau | |
| Haarfarbe | Braun | |
| Haarlänge | Brustlänge | |
| Scheinbares Alter | Erwachsen | |
| Tierohren | Nein |
Beziehungen
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.

Facebook 
Love Manual